اهمیت داشتن کارت ویزیت با کمک متخصصین شایگان

چرا کارت‌ ویزیت ها مهم هستند؟

از آنجایی که بیشتر کسب و کارها به صورت دیجیتال انجام می‌شوند شاید فکر کنید که کارت‌های ویزیت دیگر اهمیت چندانی ندارند و تاثیرشان را از دست داده‌اند؛ در حالی که هنوز هم یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین ابزار تبلیغات و بازاریابی به شمار می آیند. در ادامه گروه تبلیغاتی شایگان دلایلی که کارت‌ ویزیت ها هنوز هم برای کسب و کار شما مهم هستند را توضیح میدهند.

هنوز هم کارت‌ ویزیت ها از اهمیت بسیاری برخوردار هستند، چرا که حافظه‌ی ما اصلاً تعریفی ندارد. زمانی که در جلسات مرتبط با کسب و کار، افرادی را ملاقات می کنید، کارت ویزیتشان را از آن‌ها بگیرید. حتی می‌توانید یک یا دو جمله‌ ای را هم پشت کارت بنویسید تا نکات کلیدی جلسه را که در ذهن دارید فراموش نکنید. چکیده ی صحبتمان این است که باید نسخه ای فیزیکی از ارتباطاتی که برقرار می کنید داشته باشید تا بتوانید از حرفه و تخصص مورد نظر بهره ببرید.

بنابراین امروزه نمونه کارت ویزیت های متعددی جهت گرفتن ایده مورد بررسی قرار می‌گیرند.

یادتان باشد، هنگامی که کارت ویزیتی را دریافت می کنید، همیشه باید آن را بررسی کرده و نظرتان را اعلام کنید.

کارت ویزیت، مسیر را برای یافتن فرصت‌ها هموار می‌سازد، که این فرصت‌ها می‌تواند یک شغل جدید و عالی، یک همکاری تجاری عالی و … را برای شما به ارمغان بیاورد و یا خیلی ساده تر، باعث درآمدزایی کسب و کارتان شود.

فرض کنید که عزمتان را جزم کرده اید تا کسب و کارتان را به دیگران بشناسانید و می‌خواهید با ایجاد ارتباط موثر کسب و کارتان را به سود برسانید. ناگهان، کسی را می یابید که می‌تواند مشتری بالقوه تان باشد. چه کار می‌کنید؟ خودتان را معرفی می‌کنید و کارتان را توضیح می‌دهید، ولی در نهایت باید اطلاعات تماس خود را به او بدهید. در چنین موقعیتی یک کارت ویزیت باعث صرفه جویی در زمان می‌شود و به شما ظاهر حرفه‌ای تری می‌دهد زیرا دیگر با یک خودکار کلنجار نمی‌روید که آدرس ایمیلتان را روی یک برگه بنویسید و این حس را منتقل می‌کنید که بار اولتان نیست و بارها این کار را انجام داده اید

جدا از اینکه اولین برخورد مهمترین تأثیری است که شما ایجاد می کنید و بسیار با اهمیت است، کارت‌ ویزیت ها هم می توانند به شما کمک کنند و به صورت واضح و مشخص اطلاعاتتان را در اختیار دیگران قرار دهند که اگر چندی بعد افراد تصمیم گرفتند از محصول و یا خدمات شما بهره ببرند، یک مرجع فیزیکی در اختیارشان است که امکان دسترسی به شما را آسان می کند.

کارت ویزیت ها چهره ی کسب و کار شما را نمایش می دهند، ارائه کارت ویزیت کمک می کند که کسب و کار شما در ذهن آن ها ماندگار شود اگر چه ممکن است امروز به محصول یا خدمات شما نیازی نداشته باشند ولی ممکن است زمانی برسد که نیاز پیدا کنند که می توانید امیدوار باشید به جای این که سعی کنند اسم شرکتتان را به خاطر بیاورند و در اینترنت شما را جستجو کنند، به کارت ویزیت شما مراجعه کرده و تماس بگیرند

ادامه در مقالات بعدی...

تهیه و تولید در گروه تبلیغاتی شایگان

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها