تیزر های تبلیغاتی چیست؟

هر کسب و کاری برای شروع کار خود و یا ارتقا سطح کاری خود نیاز به تبلیغاتی دارد و یکی از اصولی ترین و موثر ترین روش های تبیغات برای کسب و کار های شما تیزر های تبلیغاتی است. در گروه تبلیغاتی شایگان علاوه بر خدمات دیگر ساخت و تولید از صفر تا صد انواع تیزر تبلیغاتی انجام میشود. تیزرهای تبلیغاتی آگهی کوتاهی قبل از آشنایی کامل با محصول یا خدمات شما مشتریان محترم در قالب کلیپ کوتاه، عکس، متن و ... ظاهر میشود. تیزر های تبلیغاتی برای جلب نظر و کجکاوی مشتریان استفاده میشود. گروه تبلیغاتی شایگان سال ها در زمینه ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی فعالیت میکند.
گروه تبلیغاتی شایگان قالب بر 4 سال سابقه در زمینه ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی دارد و در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است.

پکیج های آموزشی

در دنیای امروز نیاز جامعه به سمت دوره های غیر حضوری و مجازی سوق داده شده است، از این روتصویر برداری ویدیو های آموزش و جلسات آموزشی یکی از مهم ترین بخش های آموزش در دنیای امروز به شمار میرود.
گروه تبلیغاتی شایگان با در اختیار داشتن کادری حرفه ای و تجهیزات پیشرفته و سال ها تجربه در زمینه تصویربرداری ویدیو های آموزشی میتواند به نحو احسنت دوره های آموزشی شما مشتریان محترم را تصویربرداری کند.

تصویر برداری کلیپ ها و ویدیو های آموزشی توسط گر.ه تبلیغاتی شایگان
نمونه کارهای ویدیوهای آموزشی

تیزرهای تبلیغاتی

تیزر های تبلیغاتی یکی از ارکان هر کسب و کار و برند تازه تاسیس یا با سابقه است. با کمک تیزر های تبلیغاتی که در گروه تبلیغاتی شایگان ارائه میشود شما متیوانید مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود سوق دهید و از این حیث از رقبای خود در این زمینه پیشی بگیرید.
با کمک گروه تبلیغاتی شایگان شما به راحتی میتوانید انواع تیزر های تبلیغاتی را داشته باشید زیرا گروه تبلیغاتی شایگان با به پایان رساندن بیش از 40 پروژه موفق و چندین سال سابقه در زمینه ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی در این زمینه همواره پیشگام بوده است.

گروه تبلیغاتی شایگان با بیش از 8 سال سابقه در زمینه موشن گرافی
نمونه کارهای تیزر های تبلیغاتی

تصویربرداری سمینار

همواره در سمینار های مختلف جمعی از اندیشمندان و بزرگان صنعت و رشته های مختلف شغلی حضور دارند از این رو بهتر است که این سمینار ها توسط تصویربرداران نخبه و کاربلد تصویر برداری شود تا در آینده نیز بتوان از مطالب مهمی که در سمینار گفته شده است استفاده کرد.
گروه تبلیغاتی شایگان یکی از با سابقه ترین گروه های تبلیغاتی فعال در زمینه تصویربرداری سمینار ها است و با انجام چندین پروژه موفق یکی از با تجربه ترین ها نیز به حساب می آید.

تصویربرداری سمینار های علمی و آموزشی توسط گروه تبلیغاتی شایگان
نمونه کارهای تصویربرداری سمینار

موشن گرافیک

موشن در زبان فارسی پویا معنا شده است و ویدیو هایی که به صورت متحرک و پویا پیام تبلیغاتی را به مشتریان منتقل کند را موشن میگویند. گروه تبلیغاتی شایگان با به کارگیری کادر مجرب در زمینه موشن گرافی از این روش امروزی و جالب برای جذب مخاطب استفاده میکند.
این روش امروزه بسیار مورد توجه برند های مطرح قرار گرفته و یکی از بهترین روش های تبلیغاتی حال حاظر بازار به شمار میرود. گروه تبلیغاتی شایگان با سال ها تجربه و سابقه در زمینه تیزر های تبلیغاتی مخصوصا موشن گرافی در این زمینه پیشگام بوده و تا به امروز پروژه ها و تیزر های تبلیغاتی بسیاری را در کارنامه خود قرار داده است.

گروه تبلیغاتی شایگان با بیش از 8 سال سابقه در زمینه موشن گرافی
نمونه کارهای موشن گرافی