عکاسی صنعتی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی صنعتی به شاخه‌ای از عکاسی گفته می‌شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا خدمات می‌باشد. عکاسی صنعتی، هم می‌تواند از محصول باشد و هم از محل و مکان مانند کارخانجات یا سازمان ها. 
​​​​​​​در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای تخصصی، دقیق و کامل، تلاش می‌کند تا حد امکان تصویر با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند تا در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود. عکاسی صنعتی بر جزئیات فنی سوژه، به عنوان مثال محصولات، ساختمان‎ها، مواد غذایی و ... توجه دارد. قصد و هدف این سبک از عکاسی واضح نشان دادن ویژگی ‎های سوژه برای به نمایش گذاشتن نحوه استفاده از آن است. لازم به ذکر است که یکی از حرفه ای ترین گروه ها در زمینه عکاسی صنعتی، گروه تبلیغاتی شایگان است که با بیش از 4 سال تجربه و سابقه درخشان در این امر ، در خدمت شما عزیزان است.​​​​​​​

گروه تبلیغاتی شایگان با 7 سال تجربه در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
گروه تبلیغاتی شایگان با 7 سال تجربه در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
عکاسی بک سفید توسط شایگان
عکاسی بک سفید محصول توسط گروه تبلیغاتی شایگان

یکی از مهمترین و پرکاربردترین سبک‌های عکاسی، عکاسی با بکگراند سفید (زمینه سفید) می‌باشد. عکس‌های زمینه سفید کاربردهای بسیار زیادی دارند. برای وبسایت، کاتالوگ، صفحات مجازی و ....
​​​​​​​توانایی گرفتن عکس با پس زمینه سفید (کاملا سفید یا سفید خالص) یکی از اصلی‌ترین مواردی است که شما می‌توانید در گروه تبلیغاتی شایگان تجربه کنید.

عکاسی بک سفید

عکاسی با بک سفید

عکاسی مد و پوشاک

عکس‌های مد و پوشاک

یکی دیگر از زیر مجموعه های عکاسی صنعتی تبلیغاتی ، عکاسی مد و پوشاک میباشد، که ما در گروه تبلیغاتی شایگان به بهترین نحو این نوع از عکاسی را اجرا میکنیم. در این مدل از عکاسی، هدف نمایش لباس و یا بهتر بگیم یک کالا با استفاده از انسان بعنوان مدل میباشد. در این نوع از عکاسی تبلیغاتی فاکتورهای متفاوتی دخیل میباشد از جمله مدل، لباس، نور،لوکیشن و...
عکاسی مد و پوشاک با این که زیر مجموعه عکاسی صنعتی میباشد اما قسمتی از ژانر پرتره را نیز در خود جای داده است زیرا که نمایش زیبایی های ظاهری مدل در این نوع عکاسی بسیار حائز اهمیت میباشد. برای نشان دادن هرچه بهتر زیبایی مدل و محصول شما نیاز به یک تیم متخصص در ایین زمینه دارید، گروه تبلیغاتی شایگان با بیش از 4 سال سابقه عکاسی در زمینه مد و پوشاک بهترین انتخاب برای عکاسی از محصولات شما می باشد.

عکاسی مد و پوشاک یکی از شاخه های عکاسی صنعتی است که در گروه تبلیغاتی شایگان ارایه میشود
عکاسی مد و پوشاک یکی از شاخه های عکاسی صنعتی است که در گروه تبلیغاتی شایگان ارایه میشود
عکس‌های غذا و خوراکی‌ها

عکاسی از غذا و خوراکی

عکاسی از غذا یکی از دشوارترین گونه های عکسبرداری است.
درست مانند یک نقاشی از یک بوم سفید آغاز کرده و به کار ادامه می‌دهیم.
ما در گروه تبلیغاتی شایگان روند ساخت عکاسی از غذا را لایه به لایه ادامه می‌دهیم تا به تعادل مناسبی میان هنر و واقعیت دست یابیم.
برخی از عکس‌ها داستان‌های پیچیده تری دارند و ممکن است بسیار پیچیده و غیرممکن به نظر رسد اما در واقع اینگونه نیست.
عکاسی از غذا قسمت‌های مختلفی دارد، از نورپردازی و ترکیب‌بندی گرفته تا چیدمان و عکسبرداری .
عکاسی از غذا تقریبا همیشه یک نوع تولید است.عکاسی از غذا بدون توجه به موقعیت و شرایط عکسبرداری، جذابیت های خود را دارد.
​​​​​​​همه چیز در یک عکس به یک تصمیم بستگی دارد. هر تکه به درستی توسط عکاس جاگذاری می شود و در ابتدا کار خسته کننده است اما...

عکاسی از غذا خوراکی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است
عکاسی از غذا خوراکی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است

عکاسی از جواهرات

دنیای امروز، دنیایی است که در آن باید به بهترین نحو قادر باشید محصول خود را نمایش دهید و توجه مشتریان را به سوی خود جلب کنید.ما در گروه تبلیغاتی شایگان به بهترین نحو محصولات شما را به نمایش میگذاریم. صنعت عکاسی از جواهرات هم در این عرصه‌ی رقابت و کشمکش حضور دارد و شما همواره باید نکات ریز و درشت بسیاری را به خاطر داشته باشید تا بتوانید عکس‌های با کیفیت و ترغیب‌کننده‌ای از محصول خود ارائه دهید. عکاسی صنعتی از جواهرات یا عکاسی صنعتی از انگشتر یکی از سخت‌ترین و پرچالش‌ترین بخش‌های عکاسی به شمار می‌آید چرا که این محصولات دارای جزئیات زیاد و اندازه‌ی کوچک هستند و خود اغلب باعث انعکاس نور می‌شوند، در کل عکاسی از جواهرات اصلا کار ساده ای نیست، اما گروه تبلیفاتی شایگان با بیش از 4 سال سابقه عکاسی در زمینه جواهرات میتواند به بهترین شکل محصولات شما را آماده کند.

عکس‌های جواهرات
گروه تبلیغاتی شایگان سالها در زمینه عکاسی از جواهرات مهارت دارد
گروه تبلیغاتی شایگان سالها در زمینه عکاسی از جواهرات مهارت دارد
عکس‌های بلور و پلاستیک

عکاسی از بطری و پلاستیک

عکاسی صنعتی از انواع بطری و پلاستیک تکنیک خاص خود را به خصوص در چیدمان نور دارد. زمانی که از ظروف شیشه ای و کریستال عکاسی می کنید، بهتر است به تمام 
در عکاسی اجسام شیشه ای تنها از یک نور به همراه سافت باکس مستطیل شکل و عمودی در پشت جسم استفاده می کنیم و با فاصله کمی از آن ها، دو دیفیوز مابین نور و آبجکت ها می گذاریم، تا به اندازه کافی نور یکدست شود، در آخر فقط کافیست نور و تنظیمات دوربین را انجام دهیم

عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است
عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است

عکاسی از کفش  و دمپایی

عکاسی از کفش یکی از مهمترین انواع عکاسی محصول و عکاسی تبلیغاتی می باشد. نشان دادن کیفیت کفش در قالب یک عکس محصول، یک عامل مهم در افزایش فروش کفش است. عکاسی از کفش اصول مخصوص به خود را دارد و مستلزم رعایت نکات و مواردی می باشد که ما در گروه تبلیغاتی شایگان با بیش از 4 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه عکاسی از کفش و دمپایی بهترین گزینه در این زمینه میباشد.
از آنجایی که عکاسی از کفش اصلا کار راحتی نیست و بسیار پیچیده میباشد شما میتوانید به گروه تبلیغاتی شایگان اعتماد کرده و عکاسی از کفش و دمپایی خود را به ما بسپارید.

عکس‌های کفش و دمپایی
عکاسی کفش و دمپایی تخصص گروه تبلیغاتی شایگان است
عکاسی کفش و دمپایی تخصص گروه تبلیغاتی شایگان است
عکس‌های مبلمان و صنایع چوب

عکاسی از مبلمان و صنایع چوب

عکاسی از مبلمان و صنایع چوب یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است، عکاسی از محصولات مبلمان هم مثل سایر محصولات با اهداف مختلف انجام می شود. مثلا عکاسی صنعتی با هدف معرفی ویژگی هایی مثل جنس، رنگ، سایز، کیفیت متریال به کار رفته و … انجام می شود.
 و البته عکاسی تبلیغاتی این محصولات با هدف جذب مخاطب با استفاده از فضای طراحی شده و کاربردی محصول انجام می شود. عکسهای تبلیغاتی مبلمان بستگی به اداری یا خانگی بودن آن با ایده های مختلف و متناسب با نوع فضای کاربردی تهیه می شوند. شما میتوانید با خیال راحت عکاسی از محصولات خود را به گروه تبلیغاتی شایگان بسپارید.

عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است
عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است

عکاسی از لوازم آرایشی

عکاسی تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی ، همانطور که از اسمش پیداست مربوط به عکاسی صنعتی و حرفه‌ای از محصولات آرایشی و بهداشتی است. این شاخه از هنر عکاسی در عین حال که جذاب و پر طرفدار است، دشواری‌های خاص خود را دارد و تابع اصول و قواعدی است که رعایت آن‌ها، موفقیت شما را که همان جذب مشتری است، تضمین می‌نماید.
برای جذب هر چه بیشتر مشتریان شما نیاز به یک عکس با کیفیت از محصولات خود دارید، برای عکس های با کیفیت به یک گروه باتجربه نیاز دارید که بتواند از تمام پتانسیل محصول استفاده کند و بهترین عکس را بگیرد.
شما میتوانید با اطمینان کامل عکاسی از محصولات خود را به گروه تبلیغاتی شایگان بسپارید.

عکس‌های لوازم آرایشی
عکاسی لوازم آرایشی یکی از سخت ترین رشته های عکاسی صنعتی است که در گروه شایگان ارایه میشود
عکاسی لوازم آرایشی یکی از سخت ترین رشته های عکاسی صنعتی است که در گروه شایگان ارایه میشود
عکس‌های کارخانه

عکاسی از کارخانه

صاحبان صنایع برای معرفی حرفه ای مجموعه خود نیاز به عکسهای با کیفیت از بخش های تولید خود دارند.
مهمترین شاخصه تبلیغات صنایع بهره گیری از تصاویر حرفه ای خطوط تولید و کارخانه است. عکسهای صنعتی خط تولید که نشان دهنده گستردگی فعالیت و کیفیت محصولات تولیدی است. استفاده از عکس های بخش تولید در تبلیغات با اهمیت بوده و می تواند ترغیب کننده همکاری های بزرگ باشد.
این نوع عکاسی برای گروه های بدون نجربه کافی کابوسی بزرگ است، اما ما در گروه تبلیغاتی شایگان به مدت 4 سال است که در این زمینه عکاسی کرده ایم و در این کار تبحر داریم.

عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است
عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است

عکاسی هوایی

تصویربرداری یا عکاسی هوایی را می توان تکنیک عکسبرداری از سطح زمین از نقاط مرتفع توصیف کرد.منظور از عکاسی هوایی عکس هایی هستند که در هوا گرفته می شود. تصویر برداری یا عکاسی هوایی عبارت است از یک تصویر واقعی از طول و عرض ظاهری در سطوح زمین توسط هلی شات، پهباد، عکس برداری هوایی می شود. تصویر برداری هوایی یا عکاسی هوایی به منظور عکاسی هوایی صنعتی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد. ما در گروه تبلیغاتی شایگان عکاسی هوایی را با بهترین تجهیزات را به شما ارایه میکنیم. این نوع تصویر برداری و عکس برداری کاری بسیار دشوار و سخت می باشد که در گروه تبلیغاتی شایگان با افتخار برای شما فراهم شده است.

عکس‌های هوایی
عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است
عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است
عکس‌های فرش

عکاسی از فرش

فرش به عنوان یکی از هنرهای اصیل، دیرپا و سنتی ما ایرانی‌ها ست که از افتخارات فرهنگ ملی ما در جهان نیز محسوب می‌شود، این افتخار گروه تبلیغاتی شایگان است که عکاسی از فرش های خود را به ما میسپارید. به لحاظ اقتصادی، فرش ارزش اقتصادی بالایی برای فعالان این صنعت مهم دارد. معرفی زیبایی‌های فراوان این هنر ملی، با استفاده از تکنیک‌های تبلیغاتی موثر خواهد بود که این مهم، نقشی به سزا در بالا رفتن میزان اقبال عمومی در داخل کشور و حتی خارج از کشور دارد. از آنجا که نقشه و ترکیب رنگ فرش، اصلی‌ترین وجهه و ویژگی فرش دستباف را تشکیل می‌دهد، عکاسی تبلیغاتی فرش دستباف، به توان و ظرفیت بالایی نیاز دارد و کار هر کسی نیست بتواند ویژگی‌های فرش را به طور کامل و درست به مخاطب نشان دهد ولی اصلا نگران نباشید چون ما در گروه تبلیغاتی شایگان برای این که این کالای اصیل ایرانی برای دید همگان زیبا باشد تلاش میکنیم تا با بهترین کیفیت عکاسی از فرش ها را انجام دهیم.

عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است
عکاسی صنعتی یکی از تخصص های گروه تبلیغاتی شایگان است