عکاسی از جواهرات توسط گروه تبلیغاتی شایگان

عکسبرداری از زیور آلات

​یکـی از تخصص های
گروه تبلیغاتی شایگان
عکاسی زیورآلات است

دنیای امروز، دنیایی است که در آن باید به بهترین نحو قادر باشید محصول خود را نمایش دهید و توجه مشتریان را به سوی خود جلب کنید. ما در گروه تبلیغاتی شایگان به بهترین نحو محصولات شما را به نمایش می گذاریم. صنعت عکاسی از زیور آلات هم در این عرصه‌ی رقابت و کشمکش حضور دارد و شما همواره باید نکات بسیاری را به خاطر داشته باشید تا بتوانید عکس‌های با کیفیت و ترغیب‌کننده‌ای از محصول خود ارائه دهید. عکاسی صنعتی از زیورآلات شامل( عکاسی جواهرات ، عکاسی ساعت ، عکاسی عینک و...)  یا عکاسی صنعتی از انگشتر یکی از سخت‌ترین و پرچالش‌ترین بخش‌های عکاسی به شمار می‌آید چرا که این محصولات دارای جزئیات زیاد و اندازه‌ی کوچک هستند و خود اغلب باعث انعکاس نور می‌شوند، در کل عکاسی از زیورآلات اصلا کار ساده ای نیست، اما گروه تبلیغاتی شایگان با بیش از 8 سال سابقه عکاسی در زمینه جواهرات می تواند به بهترین شکل در خدمت شما عزیزان باشد.​​​​​​​

عکسبرداری از زیور آلات

نمونه کارهای گروه تبلیغاتی شایگان
در زمینه عکاسی از زیور آلات

دیگر خدمات گروه تبلیغاتی شایگان

پیشنهادات و ارائه خدماتی می‌باشد که بصورت علمی و مبتنی بر تجربیات موفق تیم شایگان ، برای افزایش سود و بازدهی ، به مشتریان ارائه می‌‌شود. 

تیم ما برای بهتر دیده شدن شما، از متخصصین رشته عکاسی و همچنین از عکاسان عضو  " انجمن عکاسان " در گروه تبلیغاتی شایگان بهره می‌برد.

فرمت‌های تبلیغاتی هر روزه در حال تغییر اند و تبلیغات ویدیویی جدیدترین و موثرترین نوع تبلیغات در دنیای امروز است که شایگان در این امر یکی از بهترین‌هاست.

هر مجموعه موفق نیازمند یک بستر برای ارائه خدمات و نمونه کارهای خود می‌باشد که وبسایت بهترین گزینه و راهکار است. شایگان با بهره‌مندی از یک تیم حرفه‌ای در این امر  پیشتاز است.

هنر ارتباط بصری از طریق عکس های متنی، نمادها و کارهای هنری را طراحی گرافیک می‌گویند که در گروه شایگان از دو گرافیست متخصص در امور طراحی و چاپ بهره می‌بریم.​​​​​