از نظر فنی می توانیم بگوییم که طراحی گرافیک یعنی هنر ارتباط بصری از طریق عکس های متنی، نمادها و کارهای هنری که وظیفه انجام آن به عهده ی یک طراح گرفیک می باشد ؛ در واقع طراحی گرافیکی زمانی پدید آمد و از آن سخن گفته شد که این افراد توانایی های خود را با ما به اشتراک گذاشتند. باید بگوییم که طراحی گرافیک چیزی نیست که در سالهای اخیر بوجود آمده باشد بلکه در گذشته نیز وجود داشته است اما امروزه به اوج شکوفایی خود رسیده است.
ما در گروه تبلیغاتی شایگان با کمک تیم گرافیست خود ، بهترین خدمات را در زمینه طراحی گرافیک به شما عزیزان ارائه می دهیم.

در تیم تبلیغاتی شایگان طراحی گرافیک با بهترین کیفیت و سلیقه تقدیم شما مشتریان عزیز می شودانجام می شود.

طراحی گرافیک با بروز ترین متد روز و با کمک گرافیـست های مطـرح

ما در تیم تبلیغاتی شایگان با کمک گرافیست های بنام ، تجربه ای متفاوت از طراحی لوگو را برای شما به نمایش می گذاریم !

طراحی لوگو

داشتن یک کارت ویزیت خاص و متفاوت ، حق هر برند موفقی است که ما در گروه تبلیغاتی شایگان این امر را به خوبی به سرانجام می رسانیم.

کارت ویزیت

طراحی سربرگ ، سررسید ، فولدر و ... از جمله خدماتی است که ما در تیم تبلیغاتی شایگان برای مشتریان عزیز خود بصورت حرفه ای و به نحو احسن انجام می دهیم.

اوراق اداری

طراحی کاور وبسایت امری تخصصی است ، چرا که مخاطبان وبسایت ها ، با دیدن کاور ، ترقیب می شوند تا از محصول به نمایش در آمده خرید کنند.

کاور وبسایت

طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت ،اوراق اداری و...
توسط متخصصین تیم تبلیغاتی شایگان
​​​​​​​

 لوگو (logo) نمادی تصویری است که معرف یک شرکت، محصول، سایت یا وبلاگ و هویت یک برند است و به گونه ای طراحی می شوند که در عین سادگی حاوی بیشترین اطلاعات و نشانه های تصویری (معمولا با هدف تبلیغاتی) هستند .
​​​​​​​
هدف اصلی از داشتن لوگو چیست؟

چرا تجارت ما احتیاج به یک لوگو با طراحی حرفه ای دارد؟

به نظر کارشناسان تیم تبلیغاتی شایگان ، یک لوگوی با طراحی حرفه ای توجهات را جلب می کند، و اثری ماندگار روی ذهن مردم دارد. برای مثال، به آرم نایک، شرکت مشهور کفش های ورزشی نگاه کنید هنگامی که شما آرم تیک را می بینید، به سرعت می فهمید که این متعلق به نایک است. مثال های فراوان دیگری نیز می توان آورد که شما احتمالا هر روز می بینید و بدون شک قدرتی که طراحی لوگو خوب برای شرکت ها دارد مورد تاثیر همگان قرار می گیرد.

طراحی لوگو

هر کس باید این نکته را در به خاطر بسپارد که طراح یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن حس کار و نوع تجارت مشتری.
به عقیده گرافیست های تیم تبلیغاتی شایگان ، یک کارت ویزیت خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به خرید محصول نماید.
یک کارت ویزیت خوب نباید به عنوان آیتمی برای معرفی در نظر گرفته شود که برای برقراری ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد.
​​​​​​​کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغ و به نوعی ایستگاه اطلاعاتی در مورد شما و کاری که انجام می دهید می باشد. اگر کارت ویزیت نتوانست به مقاصد و اهداف شما در زمینه بالا بردن میزان فروش محصول و معرفی و شناساندن شما جامه عمل بپوشاند، این ثابت می کند که کارت ویزیت شما در سطح مناسبی برای تاثیر گذاری نبوده است.

طراحی کارت ویزیت

امروزه شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر و طرف قرارداد با گروه تبلیغاتی شایگان ، برای زیباسازی و هویت بخشی به برند خود، با طراحی و چاپ ست‌های اداری زیبا این امر را محقق ساخته‌اند. این ست‌ها متناسب با فعالیت سازمان است که شامل اوراق اداری، فولدر، برگه یادداشت، پاکت و غیره می‌شود.

منظور از ست اداری چیست؟
 به مجموعه‌ای از کاغذها گفته می‌شود که به شکل رسمی و یا غیر رسمی برای انجام امور اداری و پرسنلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. گاهی از اوقات به ست‌های اداری ، اوراق اداری نیز گفته می‌شود. بهتر است تا شرکت ها و برندهای مختلف از ست اداری استفاده کنند این‌گونه می‌توانند در شناخت خود به دیگران سریع‌تر عمل نمایند. طراحی اوراق اداری از اصول اساسی در تبلیغات یک برند حساب می‌شود که ما با کمک تیم گرافیست خود در گروه شایگان ، بهترین طرح های اوراق اداری را برای شما عزیزان طراحی می کنیم.

طراحی اوراق اداری

می توان گفت که صفحه اصلی هر سایت تعیین کننده ترین و مهم ترین بخش آن سایت است.
همگی می دانیم اولین چیزی که در مورد یک سایت به چشم کاربران می آید ، صفحه اصلی آن است. قانونی وجوددارد که اصطلاحا به آن قانون سه ثانیه می گوییم ، به این معنا که اگر وبسایت شما توانست در سه ثانیه اول نظر کاربر را جذب کند ، او در سایت شما ماندگار خواهد شد ، اما اگر موفق نشدید نظرش را جلب نمایید ، کاربر اقدام به بستن صفحه سایت شما خواهد نمود.
از مطلب فوق اهمیت صفحه اصلی سایت شما کاملا مشهود و نمایان است. ما در تیم تبلیغاتی شایگان به شما می گوییم که یک وبسایت موفق، چگونه باید صفحه کاوری خارق العاده داشته باشد. این کاور باید علاوه بر  زیبایی و جذابیت ظاهری ، بصورت کاربر پسند طراحی شده باشد ، طوری که کاربران بتوانند با یک نگاه با کلیات آن سایت آشنا شده و بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

طراحی کاور وبسایت

مراحل کار با تیم تبلیغاتی شایگان

مراحل همکاری با
​​​​​​​تیم تبلیغاتی شایگان