درباره‌ی گروه
​​​​​​​​​​​​​​تبلیغاتی شایگان

گروه تبلیغاتی شایگان با بهره گیـری از نيـروهای خلاق، حرفه ای و پر انرژی خود، از سال 97 با هـدف خلق تجربه های جـذاب، منحصر به فرد و تاثيـرگذار در زمينـه ​​​​​​​تبليغات فعاليت خود را شروع كرد.
موفقیت تیم شایگان حاصل سال‌ها تجربه و تحصيل در زمينه های (مشاوره تبلیغات،
ساخت ويدئو تبلیغاتی، عكاسی صنعتی، طراحی گرافيک،  و طراحی انواع سایت) می‌باشد.

ادامه مطلب

چرا گروه تبلیغاتی شایگان !؟

پرسنل متخصص

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود. و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود. و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی 

تجهیزات بروز

شرکت تبلیغاتی شایگان با رویکردی متفاوت در ارائه محتوای تبلیغاتی می تواند تمایز شما را در بازار شلوغ تبلیغات به رخ بینندگان بکشاند. استدیو شایگان با ایجاد طرح و ایده هایی خلاقانه می کوشد به شکلی تاثیرگذار پیام تبلیغاتی برند را در کمترین زمان و با کمترین هزینه به گوش مشتری برساند. تفاوت ما در مشاوره ی ماست. همچنین از ایده پردازی و تولید محتوا تا اجرا و گزارش گیری همه در دل آژانس تبلیغاتی شایگان انجام می شود و این باعث می شود محتوای ساخته شده از دل بازاریابی بیرون بیاید و اصولی و تاثیرگذار پیش رود.

ایده پردازی و خلاقیت

کوچینگ و مشاوره تبلیغاتی

سریعترین راه برای موفقیت ، بیزینس کوچینگ است که برای هدایت و راهنمایی مدیران و صاحبان تجارت‌های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می‌ گیرد​​​​​​​.

ضبط پکیج های آموزشی

هر مجموعه موفق نیازمند یک بستر برای ارائه خدمات و نمونه کارهای خود می‌باشد که وبسایت بهترین گزینه و راهکار است. شایگان با بهره‌مندی از یک تیم حرفه‌ای در این امر  پیشتاز است.

طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

اطمینان از برگزاری یک سمینار با کیفیت و درجه یک ، دغدغه‌ی هر سخنران ، مدرس و مدیر کسب و کار است، گروه تبلیغاتی شایگان با تجهیزات و امکانات جذابی که دارد، برگزاری هر رویدادی را برای شما و مخاطبین شما ، لذت‌بخش کرده است. دیگر نگران کارگردانی ، تصویربرداری و محتوای خود برای سمینار نباشید.

ساخت تیزرهای تبلیغاتی

فرمت‌های تبلیغاتی هر روزه در حال تغییر اند و تبلیغات ویدیویی جدیدترین و موثرترین نوع تبلیغات در دنیای امروز است که شایگان در این امر یکی از بهترین‌هاست.

عکاسی صنعتی تبلیغاتی

تیم ما برای بهتر دیده شدن شما، از متخصصین رشته عکاسی و همچنین از عکاسان عضو  " انجمن عکاسان " در گروه تبلیغاتی شایگان بهره می‌برد.

طراحی گرافیک

هنر ارتباط بصری از طریق عکس های متنی، نمادها و کارهای هنری را طراحی گرافیک می‌گویند که در گروه شایگان از دو گرافیست متخصص در امور طراحی و چاپ بهره می‌بریم.​​​​​

خدمات گروه تبلیغاتی شایگان

<xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
درباره خدمات کوچینگ شایگان

در دنیای امروز نیاز جامعه به سمت دوره های غیر حضوری و مجازی سوق داده شده است، از این روتصویر برداری ویدیو های آموزش و جلسات آموزشی یکی از مهم ترین بخش های آموزش در دنیای امروز به شمار میرود.
گروه تبلیغاتی شایگان با در اختیار داشتن کادری حرفه ای و تجهیزات پیشرفته و سال ها تجربه در زمینه تصویربرداری ویدیو های آموزشی میتواند به نحو احسنت دوره های آموزشی شما مشتریان محترم را تصویربرداری کند.

ضبط پکیج های آموزشی

​​ضبط پکیج های آموزشی با بهترین کیفیت توسط تیم شایگان

نمونه تیزرهای تبلیغاتی شایگان

تیزر های تبلیغاتی یکی از ارکان هر کسب و کار و برند تازه تاسیس یا با سابقه است. با کمک تیزر های تبلیغاتی که در گروه تبلیغاتی شایگان ارائه میشود شما متیوانید مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود سوق دهید و از این حیث از رقبای خود در این زمینه پیشی بگیرید.

تیزر  های تبلیغاتی 

​​ضبط تیزر های بلیغاتی با بروزترین تجهیزات

عکاسی صنعتی به شاخه‌ای از عکاسی گفته می‌شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا خدمات می‌باشد. عکاسی صنعتی، هم می‌تواند از محصول باشد و هم از محل و مکان مانند کارخانجات یا سازمان ها. 
​​​

عکاسی صنعتی

عکاسی تبلیغاتی به صورت حرفه ای

طراحی سایت

طراحی سایت توسط تیم تبلیغاتی شایگان

در طراحی وبسایت دو فاکتور قیمت و کیفیت اهمیت بسیاری دارند. شرکت شایگان ضمن رسیدن به بالاترین کیفیت در طراحی وبسایت ، قیمتی مناسب و ایده آل را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است. ما در شایگان با بهره گیری از متد پیشرفته و سطح علمی بالای پرسنل، این افتخار را داریم که از برترین مجریان طراحی وبسایت در استان قم باشیم.

مشاهده نمونه کار ها

با استانداردهای جهانی طراحی سایت در خدمت شماییم

طراحی وبسایتی زیبا و با کیفیت

ما در شایگان از قدم‌های نخست ، تا رسیدن به بهترین دستاوردها در کنار شما هستیم.
شایگان برای شما پایگاه آنلاین می‌سازد تا فردا ، لذت واقعی آن را بچشید...

​ ​اجرای پروژه های گرافیکی

ادامه مطلب

از نظر فنی می توانیم بگوییم که طراحی گرافیک یعنی هنر ارتباط بصری از طریق عکس های متنی، نمادها و کارهای هنری که وظیفه انجام آن به عهده ی یک طراح گرفیک می باشد ؛ در واقع طراحی گرافیکی زمانی پدید آمد و از آن سخن گفته شد که این افراد توانایی های خود را با ما به اشتراک گذاشتند. باید بگوییم که طراحی گرافیک چیزی نیست که در سالهای اخیر بوجود آمده باشد بلکه در گذشته نیز وجود داشته است اما امروزه به اوج شکوفایی خود رسیده است.

​ ​اجرای انواع پروژه های گرافیکی