درباره‌ی گروه
​​​​​​​تبلیغاتی شایگان

   ما در گروه تبلیغاتی شایگان ، پروژه‌ها را با
   اشتـیاق، مهارت و خلاقیـت  انجام می‌دهیم!

​​​​​گروه تبلیغاتی شایگان با بهره گیـری از نيـروهای خلاق، حرفه ای و پر انرژی خود،
از سال 92 با هـدف خلق تجربه های جـذاب، منحصر به فرد و تاثيـرگذار در زمينـه
​​​​​​​تبليغات فعاليت خود را شروع كرد.

موفقیت تیم شایگان حاصل سال‌ها تجربه و تحصيل در زمينه های ( مشاوره تبلیغات ، کوچینگ کسب و کار  ، برگزاری سمینار و ورکشاپ ، عکاسی صنعتی تبلیغاتی ، طراحی گرافيک ، ساخت ويدئو و طراحی انواع سایت ) می‌باشد. گروه شایگان با رویکرد ارائه خدمات به عموم جامعه ، تلاش دارد تا با استفاده از همه توانایی خود به همراه ابزار و علم تخصصی روز دنیا، مشتریان خود را در مسیر پیشرفتشان یاری نموده و به نوبه خود بالاترین سطح کیفیت ممکن را ارائه نماید.
" تیم شایگان " به مدت طولانی در امر ساخت و بهینه سازی محتوی صمعی بصری تبلیغاتی در حال فعالیت می‌باشد. مخاطبان شایگان از اثربخشی محسوس نتایج و فعالیت‌های شایگان در عین صداقت و رابطه صميمی با مجموعه لذت می برند و اين مجموعه با تلاش و پشتکار خود روز به روز کیفیت بالاتری از محصولات و خدمات را با امید بالاتر بردن سطح کیفی خدمات تبلیغاتی ارائه می‌دهد.
​​​​​​​گروه تبلیغاتی شایگان همواره در تلاش است تا با بازشناخت زوايای مختلف تخصص‌های خود به نوعی كيمياگری در زمينه فعاليتش پرداخته ، تا با آگاهی منحصر به فرد از تجهيزات و ارتباطات موجود، بهترین خدمات ممکن را ارائه نموده و با کشف فضاهای خالی میان امکانات موجود روز کشور و نیازهای مشتریان و همچنین جامعه ، به روند پیشرفت مشتریان شایگان جامه عمل بپوشاند.​​​​​​​​​​​​​​